• koszenie.jpg
  • okno.jpg
  • rolety.jpg
  • wnetrze.jpg
  • zrasz.jpg

Ogrzewanie

Ogrzewanie budynków w okresie zimowym stanowi dużą część kosztów związanych z utrzymaniem budynku. Każda optymalizacja procesu grzewczego może wpłynąć na znaczne oszczędności kosztów ogrzewania.

Integracja systemu grzewczego ze sterowaniem inteligentnego domu pozwala na osiągnięcie oszczędności do 20%. Optymalizacja ogrzewania działa na kilku płaszczyznach.

System wykrywając nieobecność ludzi w budynku sam optymalizuje pracę systemu grzewczego obniżając temperaturę w budynku. Na kilkanaście minut przed powrotem mieszkańców temperatura jest podnoszona aby w momencie pojawienia się mieszkańców osiągnąć wymaganą.

Czujniki nasłonecznienia i temperatury przekazują do systemu informacje dotyczące emitowanej energii słonecznej. W słoneczne dni energia ta może zostać wykorzystana do ogrzewania pomieszczeń. Wówczas system sam podniesie rolety, odsłoni żaluzje w celu wykorzystania energii słonecznej.

 

 
O Super-Home

Super-Home zajmuje się montażem i serwisem instalacji inteligentnego domu, automatycznego nawadniania i automatycznego koszenia trawy.

 
Kontakt

Super-Home

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

T: +48 888 684 045