• koszenie.jpg
  • okno.jpg
  • rolety.jpg
  • wnetrze.jpg
  • zrasz.jpg

Automatycznie koszenie trawy

Dużą część czasu związanego z pielęgnacją ogrodu zajmuje koszenie trawy. Czynność tą należy wykonywać regularnie. W zależności od szybkości wzrostu trawy raz na tydzień, a nawet częściej. Zakładając, że pojedyncze koszenie trawy zajmuje nam 1h, to w ciągu sezonu od maja do września spędzimy łączenie 20h na tej czynności.

Czas ten możemy odzyskać instalując system automatycznego koszenia trawnika. Mała, samobieżna kosiarka nie wymaga żadnej obsługi. Urządzenie zasilane jest z akumulatora, a ładowanie odbywa się samoczynnie. Po rozładowaniu akumulatora kosiarka podjeżdża do stacji dokującej i ładuje akumulator.

Urządzenie może pracować nieustannie z przerwami na ładowanie baterii. Częste koszenie sprawia, że ścinane są krótkie kawałki trawy, które następnie opadają na ziemię, gniją i stanowią naturalny nawóz dla trawy.

 

 
O Super-Home

Super-Home zajmuje się montażem i serwisem instalacji inteligentnego domu, automatycznego nawadniania i automatycznego koszenia trawy.

 
Kontakt

Super-Home

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

T: +48 888 684 045